.

  • Obecnie brak na stanie
Drewniany wóż strażacki z akcesoriami Tidlo

Drewniany wóż strażacki z akcesoriami Tidlo

209,00 zł
Brutto
Ilość
Add to Wishlist
Obecnie brak na stanie

Na wyposażeniu tego wspaniałego samochodu strażackiego znajdują się 2 węże z dyszą, 2 węże przedłużające oraz obrotowa drabina z funkcją wydłużania jej, tak aby w razie potrzeby można było szybko ugasić pożar nawet na najwyższych piętrach budynków. Ponadto w wozie znajduje się otwierany schowek na takie akcesoria jak gaśnica czy trójkąt ostrzegawczy.

Zestaw zawiera ponadto 2 barykady, 2 ognie oraz 2 pachołki, które sprawią, że zabawa będzie jeszcze bardziej realistyczna. Polecamy także zestaw czterech figurek strażaków.

Zabawka ta doskonale rozwija kreatywność, cierpliwość, koncentrację oraz wyobraźnię przestrzenną. Niewątpliwie będzie też stanowić świetną okazję do opowiadania dziecku o różnych ciekawych zawodach jak na przykład zawód strażaka.

 Wiek: 3 lata+

Wymiary: szer. 13,5 cm x dł. 37,5 cm x wys. 19,5cm

 Uwaga! Zestaw nie zawiera strażaków!

Marka TIDLO to ponadczasowe, drewniane zabawki o ciekawym nowoczesnym wzornictwie. W niezwykle bogatej ofercie Tidlo znajdziemy  puzzle dotykowe, dźwiękowe, trójwymiarowe, układanki, klocki, instrumenty muzyczne, sorter, statek piracki, wóz strażacki, wózek dla lalek, łóżeczko dla lalek, pieska i kotka do ciągnięcia, pchacza, teatrzyk dla lalek i wiele innych ciekawych pozycji. Szeroka i zróżnicowana wiekowo oferta zabawek Tidlo trafia w gusta zarówno starszych dzieci jak i maluszków

Czytaj więcej
T0410
Drewniany Szpital + Ambulans Mercedes Drewniany Szpital + Ambulans Mercedes
Obecnie brak na stanie
149,00 zł
Add to Wishlist
0
0