.

Duże Pojazdy - Puzzle

Duże Pojazdy - Puzzle Orchard Toys

Grube kartonowe puzzle, z których po ułożeniu powstaną cztery solidne pojazdy budowlane. Betoniarka, spycharka, koparka i ładowarka kołowa - super jakości puzzle Orchard Toys dla fanów motoryzacji.

39,90 zł
Brutto
Ilość
Add to Wishlist
Ostatnie sztuki w magazynie

Grube kartonowe puzzle, z których po ułożeniu powstaną cztery solidne pojazdy budowlane. Betoniarka, spycharka, koparka i ładowarka kołowa - super jakości puzzle Orchard Toys dla fanów motoryzacji.Z czterech zestawów puzzli ułóżcie potężne pojazdy budowlane, a do zabawy użyjcie dodatkowych 8 elementów. Komplet zawiera betoniarkę, spycharkę, koparkę i ładowarkę kołową.

 Wymiary po złożeniu 19 cm x 14 cm

Gra przeznaczona dla 2-4 graczy.

Wiek : 3+

Orchard Toys to wiodący producent puzzli dla dzieci i gier edukacyjnych skierowanych dla dzieci w wieku od 18 miesięcy do 12 lat. Produkty Orchard Toys są projektowane zgodnie z zasadą „nauka poprzez zabawę”. Charakteryzują się innowacyjnym projektem, wytrzymałością, wysoką jakością i celami edukacyjnymi. Wszystkie tektury używane do produkcji gier, puzzli i opakowań pochodzą w 100% z recyklingu. Natomiast papier użyty jako okładka pochodzi z tzw. lasów zrównoważonych, produkowany jest w Wielkiej Brytanii i pokryty lakierem na bazie wody. Ścisłe, ciągłe kontrole jakości zapewniają, że cała produkcja w firmie Orchard Toys nawet wykracza poza wymagane normy, a standardy jakości podlegają stałemu monitoringowi. Wszystkie produkty oznaczone są Europejskim Standardem bezpieczeństwa EN-71. Firma posiada także certyfikat ISO 9001 i ISO 14001.

Czytaj więcej
OT201
2 Przedmioty

Specyficzne kody

ean13
5011863101723
Drewniana kolejka Drewniana kolejka
Add to Wishlist
279,00 zł
Add to Wishlist
CAR SET BLUE CAR SET BLUE
Add to Wishlist
SKARBONKA pingwin JABADABADO
Obecnie brak na stanie
Add to Wishlist
44,90 zł
Add to Wishlist
0
0