.

Kategoria

  Kategoria: PUZZLE

  Aktywne filtry

  129,00 zł
  Add to Wishlist
  56,90 zł
  Add to Wishlist
  Mega jajko dinozaura, Buki Mega jajko dinozaura, Buki
  119,00 zł
  Add to Wishlist
  149,00 zł
  Add to Wishlist
  89,90 zł
  Add to Wishlist
  89,90 zł
  Add to Wishlist
  209,00 zł
  Add to Wishlist
  49,00 zł
  Add to Wishlist
  109,00 zł
  Add to Wishlist
  109,00 zł
  Add to Wishlist
  54,90 zł
  Add to Wishlist

  PUZZLE

  Puzzle dla dzieci w sklepie Trendysmyk

  Układanie puzzli to świetna zabawa dla całej rodziny. Producenci zabawek oferują puzzle do układania dla dzieci już od pierwszych lat życia. Nie ma w nich natomiast górnej granicy wieku, ponieważ dorośli równie chętnie biorą udział w zabawie. Puzzle podłogowe dla dzieci doskonale trenują mózg i skutecznie pobudzają neurony do działania. Dostępne w naszym asortymencie puzzle dla dzieci wymagają logicznego myślenia, a także działań analitycznych. Ponadto układanie puzzli dla dzieci wpływa również pozytywnie na poprawę spostrzegawczości, kreatywności i pobudza wyobraźnię. Oferujemy puzzle duże dla dzieci powyżej 1 roku życia, które pomagają w nauce kolorów, wzorów, zwierząt i wielu figur geometrycznych. Natomiast dla starszych dzieci proponujemy modele z mniejszymi elementami takimi jak cyferki, literki lub puzzle z motywem ulubionych bajek. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, każde dziecko znajdzie u nas zabawki, które wzbudzą jego zainteresowanie. 

  Puzzle do układania dla dzieci - radość ze wspólnej zabawy

  Wszystkie zabawki integracyjne, a wśród nich puzzle dla dzieci odgrywają dużą rolę w życiu rodzinnym oraz towarzyskim. Wspólne układanie puzzli dla dzieci, pobudza ich ciekawość poznawczą, nakłania do zadawania pytań, co jest niezwykle ważne w poznawaniu świata, a także jest ciekawym sposobem na spędzenie miło czasu w gronie najbliższych osób. Oferujemy duże puzzle do układania, które są znakomitym źródłem wiedzy o świecie, pomagają w nauce kolorów, wspierają poznawanie liter, cyfr, a także uczą rozpoznawania zwierząt, roślin oraz konkretnych przedmiotów. Wszystkie puzzle dla dzieci na podłogę zostały tak zaprojektowane, aby zapewniały świetną zabawę, a także uczyły i stymulowały rozwój dziecka. Posiadamy duży wybór puzzli, wśród których wyróżniamy tradycyjne zestawy oraz te ekologiczne wykonane z drewna, czyli bardziej nowoczesne, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Najważniejsze jest to, aby odpowiednio je dobrać do wieku i umiejętności dziecka. 

  Układanie puzzli dla dzieci - jakie puzzle wybrać?

  Puzzle są nie tylko rozrywką dla dzieci, ale również dla całej rodziny. Ich układanie może być prawdziwą zabawą, a składanie elementów może stać się codziennym rytuałem. Warto już od najmłodszych lat zaznajomić swojego malucha z puzzlami i pokazać, że układanie puzzli dla dzieci jest ciekawym sposobem na spędzenie wolnego czasu. W ofercie mamy puzzle przestrzenne dla dzieci wykonane z drewna, przeznaczone dla najmłodszych pociech. Jest to bezpieczna i ekologiczna wersja tradycyjnych, papierowych puzzli. Są one wytrzymałe i rosną razem z dzieckiem, ponieważ na pierwszym etapie życia roczny lub dwuletni maluch będzie oglądać kolorowe obrazki. Natomiast na późniejszym etapie, gdy zaczynają wszystko rozumieć, będą dopasowywać poszczególne elementy, tak aby powstała jedna, spójna całość. Inną naszą propozycją są puzzle dla dzieci 5 lat, które posiadają 100 elementów. Piękne, tekturowe puzzle przedstawiają magiczny obrazek zaczarowanego lasu. Pomagają one w rozwoju koncentracji oraz zachęcają do kreatywnego myślenia. 

  Puzzle dla dziewczynki - najpopularniejsze motywy

  Szukając idealnego prezentu zarówno dla dziewczynki, jak i chłopczyka, zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu Trendysmyk, w której mamy najlepsze produkty dla dzieci. Kupując u nas puzzle dla dzieci 3 - letnich masz gwarancję wysokiej jakości, która idzie w parze z atrakcyjną ceną. Puzzle dla dzieci, które można znaleźć w naszym asortymencie, są świetną gimnastyką dla umysłu. Uczą one cierpliwości, spostrzegawczości, ćwiczą koncentrację i koordynację ręka - oko. Warto dzieciom już jak najwcześniej pokazywać puzzle, dzięki czemu w przyszłości bez trudu nauczą się czytać i będzie im łatwiej przyswajać wiedzę oraz inne umiejętności. Oferujemy puzzle zwierzątka dla dzieci, a także puzzle z motywem księżniczek, zamków, wróżek lub innych lalek. Ciekawą i nowoczesną propozycją są puzzle magnetyczne, które zapewniają świetną zabawę oraz rozwijają koordynację ruchową, zręcznościową, a także pobudzają wyobraźnię

  Puzzle piankowe dla dzieci - zabawa dla maluchów i starszaków

  Na rynku pojawiają się coraz to nowsze inspiracje tradycyjnych puzzli, dlatego sklep Trendysmyk chce spełniać pragnienia wszystkich klientów i oferuje najbardziej pożądane modele. Posiadamy duże, drewniane puzzle dla dzieci 1-rocznych kształtem przypominające zwierzątka. Puzzle przestrzenne dla dzieci są przystosowane do małych rączek, a figury zwierzątek posłużą również jako samodzielne zabawki. Kolejną propozycją układanek są puzzle piankowe dla dzieci, które w odróżnieniu od tradycyjnych nadają się do kąpieli. Uroczy zestaw, jakim są puzzle piankowe dla dziewczynki, jest polecany na prezent urodzinowy oraz podarunek z okazji Dnia Dziecka. Puzzle piankowe, które oferujemy, zostały stworzone z miękkiego materiału, który ma dodatkową funkcję, bo można go przykleić do wszystkich płaskich i gładkich powierzchni. Tworzywo, z jakiego zostały stworzone elementy, z jednej strony ma właściwości klejące, które uatrakcyjniają zabawę, jednocześnie nie zostawiają żadnych śladów na szybie, lustrze i innych powierzchniach. W momencie, gdy puzzle przestaną się kleić, wystarczy je opłukać zimną wodą i wysuszyć. Cechują się wysoką trwałością i podczas zabawy gwarantują dużo uśmiechu na twarzach dzieci. 

  Duże puzzle do układania - baw się razem z dzieckiem

  Puzzle są świetną zabawką i jednocześnie pomocą edukacyjną dla dzieci. Ich zadaniem jest nauka kreatywności, samodzielności i przede wszystkim spostrzegawczości. W naszym sklepie internetowym można znaleźć tanie puzzle dla dzieci, które sprawdzą się jako prezent z okazji urodzin, Dnia Dziecka, Mikołajek lub świąt. Oferujemy produkty, które może nabyć każdy rodzic, pragnący sprawić radość swojemu dziecku. Puzzle do układania dla dzieci zachęcają również rodziców do wspólnej zabawy. Dla wielu z nich mogą być świetnym pretekstem do spędzenia czasu ze swoimi pociechami. Więzi rodzic - dziecko są niezwykle ważne, dlatego należy je odpowiednio pielęgnować. Proponujemy puzzle dla dzieci 2 lata, ale również dla starszych pociech, które ukończyły 10 lat. W naszym asortymencie szukając puzzli w odpowiedniej kategorii, można znaleźć zabawki dopasowane do wieku swoich dzieci. 

  rozwiń więcej >
  0
  0