08101

Drewniana restauracja i staragan, 2w1 z wyposażeniem Vilac

389,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 38 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 38 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 7,60 zł.


Opis produktu

Genialna zabawka drewniana dla dzieci stragan z akcesoriami do zabawy w restaurację lub w sklep i gotowanie. Idealna do kreatywnej zabawy, odgrywania ról dorosłych, poznawania nowych słów i ćwiczenia koordynacji ręka-oko. Restauracja i stragan 2w1 jest na tyle duży, że dzieci bawią się na stojąco, jednocześnie może się bawić kilka osób - zestaw jest naprawdę bogato wyposażony, a duża ilość elementów zapewnia wiele możliwości udanej zabawy.

W zestawie znajdują się: frytki (10 sztuk) w pojemniku, sól, pieprz, 2 talerzyki, hamburger do złożenia (2 krojone na 2 połówki bułki, 2 sałatki, ser, 2 plasterki pomidora, mięso), hot dog (bułka, parówka), nóż, ketchup, kartę menu, sodę, szpatułkę, puszkę napoju gazowanego, -w sumie 30 akcesoriów.

Wiek: 3+

Wymiary: 

53 x 110 x 47 cm.
Wysokość: 120 cm.
Szerokość frontu: 53 cm.

Przeznaczone dla dzieci od 3 lat.

Francuskie zabawki Vilac, to marka produkowana od 1911 roku. Te wysokiej jakości produkty cieszą się znakomitym powodzeniem wśród najmłodszych oraz zaufaniem rodziców. Pomysłowość, innowacyjność, precyzja i najwyższej klasy materiały zapewniły firmie mocną pozycję w czołówce światowych wytwórców zabawek.

Opinie

Napisz opinię

Drewniana restauracja i staragan, 2w1 z wyposażeniem Vilac

Drewniana restauracja i staragan, 2w1 z wyposażeniem Vilac

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: