44007

Drewniany sorter edukacyjny 5 w 1, Viga

Oczekiwanie na dostawę
64,90 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 6 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 6 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,20 zł.


Opis produktu

Drewniany sorter kształtów z klockami, to jedna z najlepszych metod wspomagania rozwoju dziecka na wczesnym etapie życia. Z myślą o wszystkich małych użytkownikach, firma Viga stworzyła drewniany sorter, który daje wiele możliwość zabawy z zestawem aż pięciu układanek. Piękne, pastelowe kolory i estetyka wykonania sprawiają, że zabawka daje gwarancję uśmiechu.

Jak zabawka wpływa na rozwój?

- poprawia zdolności motoryczne

- pozytywnie wpływa na rozwój sensoryczny

- uczy kreatywnego myślenia oraz rozwiązywania problemów

- oddziałuje na wyobraźnie

- uczy kolorów

- utrwala wiedzą o kształtach

Edukacyjny sorter poprawi koordynację wzrokowo-ruchową jak i pomoże ćwiczyć sprawność rączek oraz rozwija wyobraźnię i uczy kreatywnego myślenia, daje dziecku wiele wariantów zabawy.

Zadaniem dziecka jest dopasowywanie kształtów klocków, na których umieszczone zostały kolorowe postaci zwierząt i wciśnięcie w odpowiedni otwór, aby przeszły na drugą stronę pięciu drewnianych boków układanki w kształcie piramidki pokrytej rysunkami.

Cała seria zabawek POLAR BEAR została stworzona przez firmę VIGA aby sprostać oczekiwaniom rodziców i dzieci w doskonaleniu procesu ich rozwoju poprzez zabawę.

Całość wykonana została z drewna lakierowanego i pomalowana nie toksycznymi farbami w „polarne” barwy, które zadowolą każdego użytkownika i dadzą mnóstwo radości z zabawy.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i jakość naszego towaru, dlatego dbamy o to aby farby, którymi malujemy nasze zabawki nie były toksyczne i spełniały normy bezpieczeństwa ( EN71 i ASTM).

Wiek : 2 +

Wymiary: 16x14x16 cm

Opinie

Napisz opinię

Drewniany sorter edukacyjny 5 w 1, Viga

Drewniany sorter edukacyjny 5 w 1, Viga

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: