50472

Sensoryczna tablica manipulacyjna - Słoń, Viga

229,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 22 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 22 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 4,40 zł.


Opis produktu

Kolorowy Słoń zabierze dziecko w świat dźwięków. Tablicę należy zawiesić na ścianie na odpowiedniej wysokości dla dziecka.


Słonik na swoim ciele ma umocowane trzy główne atrakcje:

- Karbowana deseczka podczas pocierania drewnianym patyczkiem wydaje charakterystyczne dźwięki. Zabawka pozwoli na wykształcenie wrażliwości muzycznej Twojego dziecka, dostarczając mu równocześnie wiele frajdy i radości.
    
- Młyńskie koło z piłeczkami, które przy każdym obrocie wywoła uśmiech dziecka. Kolorowe kuleczki będą skupiały wzrok dziecka i zachęcą do dalszej zabawy. Niech i Twoja pociecha zabierze je w podróż do krainy dźwięku.

- Cymbałki to jeden z pierwszych instrumentów dla dzieci -małych muzyków. Kolorowe elementy przykują uwagę każdego malucha, a dodatkowo mogą służyć do nauki nie tylko gamy, ale również kolorów.

Dzięki wymiarom zabawki może się nią bawić więcej niż jedno dziecko.

Zabawkę montuje się na ścianie na odpowiedniej wysokości dla dziecka i można się bawić bez końca.

Panel ścienny montowany do ściany za pomocą czterech kołków rozporowych. Kołki znajdują się w zestawie.

Zabawki tego typu sprawdzą się w przedszkolach, placach zabaw dla dzieci, ale i w domu, zwłaszcza gdy na półkach brakuje już miejsca na zabawki. Słonik będzie wspaniałą ozdobą dziecięcego pokoju.

Całość wykonana została z drewna bukowego i pomalowana nietoksycznymi farbami o żywych barwach, które przyciągną wzrok oraz zachęcą do zabawy dając jednocześnie mnóstwo radości z zabawy.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo dzieci oraz najwyższa jakość zabawek, dbamy zatem o to, aby farby którymi malujemy nasze zabawki nie były toksyczne i spełniały normy bezpieczeństwa (EN71 i ASTM).

DANE TECHNICZNE:

  • długość: 91 cm
  • wysokość: 32 cm
  • szerokość: 4.5 cm

Viga jest marką zarejestrowaną w 2003 roku lecz już obecną w ponad 60 krajach na świecie. Ich innowacyjne pomysły zdobyły uznanie min. w Europie, USA dalekiej Australii oraz Japonii.Założyciele firmy zwrócili uwagę na wyniki badań wskazujących na związek pomiędzy zabawą i uczeniem się we wczesnych latach rozwoju dzieci. Aby pomóc rodzicom oraz placówkom edukacyjnym w wychowywaniu dzieci i ratować ich przed wirtualnym światem, który w dużym stopniu może wypaczyć rzeczywistość producent oferuje innowacyjny asortyment wykonany z naturalnych tworzyw uzyskanych podczas ekologicznych procesów produkcji. Bezpieczeństwo i jakość produktów drewnianych to priorytet dla Vigi, producent zadbał o to aby farby,którymi malują zabawki spełniały normy bezpieczeństwa EN71 oraz ASTM.

Opinie

Napisz opinię

Sensoryczna tablica manipulacyjna - Słoń, Viga

Sensoryczna tablica manipulacyjna - Słoń, Viga

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: