Sensoryczna tablica manipulacyjna - Samolot, Viga Zobacz większe

50673

Sensoryczna tablica manipulacyjna - Samolot, Viga

569,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 56 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 56 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 11,20 zł.


Opis produktu

Czas na podróż… samolotem…Ku wiedzy i świetnej zabawie!

Samolot zbudowany z pięciu elementów- na każdym z nich jest moc atrakcji. Zabierze w podróż niejednego młodego poszukiwacza przygody. Na pierwszej tablicy znajduje się koło „młyńskie wraz z piłeczkami” – które wprawione w ruch oczarują swym dźwiękiem, nie jednego smyka. Obok niego znajduje się „winda” po której dziecko przeprowadzi barwne koraliki.

Na kolejnej planszy znajduje się magnetyczna gra – która przyciągnie do siebie wszystkie dzieci. Na białej tablicy znajduje się tor przeszkód… zadaniem dziecka jest przeprowadzić „pionek” na metę wyścigu, przy użyciu magnetycznej „różdżki” – przymocowanej do planszy. Dziecko posługując się „różdżką” rozwija takie umiejętności jak – koncentracja uwagi, kreatywność, analityczne myślenie.

Na środkowej planszy znajduje się labirynt w którym zabłądziły figury geometryczne… Pomóżmy im wrócić na miejsce. Labirynt to jedna z najbardziej lubianych przez dzieci zabawka, w tym przypadku mają one postawiony cel- doprowadzić wszystkie figury w odpowiednie miejsce.

Kolejny element skrywa w sobie zegar – który wspomoże naukę cyferek, godzin… odmierzania czasu. Dziecko bawiąc się zegarem zacznie dostrzegać – upływanie czasu, a także planu dnia… co robimy o 8 rano?… idziemy do przedszkola. Co robimy o 13? – jemy obiadek… Ruchome wskazówki pozwolą przenieść si w czasie podczas każdej zabawy.

Na ogonie samolotu znajdują się kolorowe koła zębate które przyciągają wzrok i rączki małych majsterkowiczów. Wprawione w ruch uruchomią śmigło które doda mocy samolotowi. Koła można dowolnie układać.

Zabawka wykonana z najwyższej jakości drewna bukowego.

Spełnia normę EN71
Przedział wiekowy 12msc +
Wymiary 180 x 66x 5cm

Viga jest marką zarejestrowaną w 2003 roku lecz już obecną w ponad 60 krajach na świecie. Ich innowacyjne pomysły zdobyły uznanie min. w Europie, USA dalekiej Australii oraz Japonii. Założyciele firmy zwrócili uwagę na wyniki badań wskazujących na związek pomiędzy zabawą i uczeniem się we wczesnych latach rozwoju dzieci. Aby pomóc rodzicom oraz placówkom edukacyjnym w wychowywaniu dzieci i ratować ich przed wirtualnym światem, który w dużym stopniu może wypaczyć rzeczywistość producent oferuje innowacyjny asortyment wykonany z naturalnych tworzyw uzyskanych podczas ekologicznych procesów produkcji. Bezpieczeństwo i jakość produktów drewnianych to priorytet dla Vigi, producent zadbał o to aby farby, którymi malują zabawki spełniały normy bezpieczeństwa EN71 oraz ASTM.

Opinie

Napisz opinię

Sensoryczna tablica manipulacyjna - Samolot, Viga

Sensoryczna tablica manipulacyjna - Samolot, Viga

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: