Tatuaż Marynarz XXL, Djeco Zobacz większe

DJ09604

Tatuaż Marynarz XXL, Djeco

9,90 zł

Nie ma punktów za ten produkt.


Opis produktu

Tatuaż dla dzieci francuskiej marki Djeco w rozmiarze XXL. Duży obrazek przedstawia metalicznego marynarza z tatuażami, kolczykiem i fajką. Tatuaż zmywalny, przebadany dermatologicznie.

Celebrujmy wesołe chwile, sprawiajmy sobie drobne przyjemności! Tatuaż dla dzieci Djeco XXL Marynarz to świetny pomysł na niedrogi prezent, z którego ucieszy się każdy malec – w końcu kto powiedział, że najwspanialsze zabawki muszą być drogie i skomplikowane? Przekonaj się, jaką frajdę sprawi dziecku ozdobienie ramienia (rozmiar XXL sprawdzi się tu najlepiej!) metalicznym marynarzem z tatuażami, kolczykiem i fajką otoczonego rybami, falami, statkiem, ośmiornicą i latarnią morską. Z takim zmywalnym tatuażem poczuje się zupełnie wyjątkowo i z pewnością będzie go podtykać pod nos Dziadkom, Babciom i wszystkim kolegom!

Tatuaże dla dzieci Djeco łatwo się aplikują i łatwo zmywają (wystarczą do tego tylko woda i mydło). Zostały przebadane dermatologicznie – wykonano je z materiałów bezpiecznych dla zdrowia i delikatnej dziecięcej skóry.

Wiek: +6 lata

Wymiary tatuażu 6 x 9 cm

Wymiary opakowania: 11 x 6 cm

Opinie

Napisz opinię

Tatuaż Marynarz XXL, Djeco

Tatuaż Marynarz XXL, Djeco

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: