.

Zamek Księżniczki

Drewniany Zamek Księżniczki Bigjigs

379,00 zł
Brutto
Ilość
Add to Wishlist
Ostatnie sztuki w magazynie

Ten uroczy drewniany zamek księżniczki Bigjigs to spełnienie marzeń niejednej księżniczki! W takim magicznym zamku wszystko może się wydarzyć .Twoja mała księżniczka może wieść tu magiczne sielankowe życie, lub ucałować księcia i zamienić go w żabę! Wspaniały zestaw przenoszący najmłodszych w świat znany z baśni i opowieści. Domek drewniany dla lalek Willa z bajki Bigjigs Toys to doskonały prezent dla dziewczynki przedstawiający różowy zamek z pięknym dziedzińcem i pomieszczeniami oraz zdejmowanym dachem i tajnym przejściem.

Odtwarzanie ciekawych historii przy użyciu wyobraźni, kreatywności i dostępnych akcesoriów to dla maluchów świetna zabawa i okazja do rozwoju motoryki oraz innych ważnych umiejętności. 

Domki drewniane dla lalek wspaniale sprawdzają się, jako dekoracje do pokoju dziecięcego i stanowią niezastąpione centrum, wokół którego odbywa się cała akcja i mają miejsce przedstawienia z udziałem małych postaci i bohaterów. 

Dom marzeń Bigjigs Toys stanowi klasyczny przykład zabawki dla dziewczynki, która rozwija zdolności społeczne na równi z wyobraźnią. Różowy zamek prosto z bajek to zaczarowane miejsce, w którym wszystko jest możliwe. Piękny dziedziniec, balkony i pomieszczenia w połączeniu z otwieranym dachem i sekretnym przejściem sprawiają, że przedstawienie może toczyć się nieprzerwanie. Cały komplet składa się z łatwych w montażu elementów, które tworzą miejsce jedyne w swoim rodzaju. Drewniane domki dla lalek to doskonały pomysł na prezent dla dziewczynki uwielbiającej tego rodzaju aranżacje. 

Wiek: 3+

Producent: Bigjigs

Waga: 10 kg

Wymiary zamku: 45 x 40,2 x 45 cm

Bigjigs Toys to angielska marka, która ma w swoim asortymencie ponad 1500 produktów.

Są to między innymi wysokiej jakości zabawki drewniane, gry dla dzieci, upominki, kolejki drewniane, zabawki edukacyjne i kreatywne. Wszystkie artykuły Bigjigs Toys spełniają walory edukacyjne.

Wykorzystywane w procesie produkcji materiały to głównie drewno kauczukowe i lipowe, a do pokrycia artykułów używane są wyłącznie nietoksyczne farby i lakiery. Opakowania zabawek pochodzą w 100% z materiałów z recyklingu. Wszystkie zabawki Bigjigs Toys spełniają normy EN-71 i posiadają odpowiednie oznaczenia CE.

Czytaj więcej
JT150
1 Przedmiot
0
0