.

Która godzina- tell the time gra Orchard Toys

Zabawna gra lotto, ułatwiająca naukę czasu w języku angielskim. Która godzina? Czas na spacer a może pora już spać? Dopasuj obrazki do planszy, mając na uwadze czas który musi być taki sam!

59,90 zł
Brutto
Ilość
Add to Wishlist
Ostatnie sztuki w magazynie

Zabawna, dynamiczna gra lotto, ułatwiająca naukę czasu w języku angielskim. Która godzina? Czas na spacer a może pora już spać? Dopasuj obrazki do planszy, mając na uwadze czas który musi być taki sam!


Tik, tak, tik tak - która to godzina? Zagramy?


Gra przeznaczona od dwóch do czterech graczy w wieku od 5-9 lat. Zestaw zawiera 24 karty obrazkowe, i cztery plansze.

Wymiary pudełka: 14,2 x 20,3 x 4,2 cm

Orchard Toys to wiodący producent puzzli dla dzieci i gier edukacyjnych skierowanych dla dzieci w wieku od 18 miesięcy do 12 lat. Produkty Orchard Toys są projektowane zgodnie z zasadą „nauka poprzez zabawę”. Charakteryzują się innowacyjnym projektem, wytrzymałością, wysoką jakością i celami edukacyjnymi. Wszystkie tektury używane do produkcji gier, puzzli i opakowań pochodzą w 100% z recyklingu. Natomiast papier użyty jako okładka pochodzi z tzw. lasów zrównoważonych, produkowany jest w Wielkiej Brytanii i pokryty lakierem na bazie wody. Ścisłe, ciągłe kontrole jakości zapewniają, że cała produkcja w firmie Orchard Toys nawet wykracza poza wymagane normy, a standardy jakości podlegają stałemu monitoringowi. Wszystkie produkty oznaczone są Europejskim Standardem bezpieczeństwa EN-71. Firma posiada także certyfikat ISO 9001 i ISO 14001.

Czytaj więcej
OT015
2 Przedmioty

Opis

Width
14
Depth
0,50
Height
19

Specyficzne kody

ean13
5011863100764
0
0