.

Crazy Chefs Game - kuchenne rewolucje Orchard Toys

59,90 zł
Brutto
Ilość
Add to Wishlist
wysyłka 24h

Dołącz do drużyny zwariowanych kucharzy i zbierz produkty potrzebne do przyrządzenia czegoś pysznego. Następnie chwyć talerz i bądź pierwszym, który poda gotowe danie. Życzymy smacznego!

Zestaw zawiera pięć kart kucharzy, pięć talerzy, pięć kart posiłków oraz 35 kart ze składnikami. Świetny sposób na poznanie języka angielskiego od kuchni!

Gra przeznaczona jest dla od dwóch do pięciu graczy, w wieku od 3-7 lat.

Orchard Toys to wiodący producent puzzli dla dzieci i gier edukacyjnych skierowanych dla dzieci w wieku od 18 miesięcy do 12 lat. Produkty Orchard Toys są projektowane zgodnie z zasadą „nauka poprzez zabawę”. Charakteryzują się innowacyjnym projektem, wytrzymałością, wysoką jakością i celami edukacyjnymi. Wszystkie tektury używane do produkcji gier, puzzli i opakowań pochodzą w 100% z recyklingu. Natomiast papier użyty jako okładka pochodzi z tzw. lasów zrównoważonych, produkowany jest w Wielkiej Brytanii i pokryty lakierem na bazie wody. Ścisłe, ciągłe kontrole jakości zapewniają, że cała produkcja w firmie Orchard Toys nawet wykracza poza wymagane normy, a standardy jakości podlegają stałemu monitoringowi. Wszystkie produkty oznaczone są Europejskim Standardem bezpieczeństwa EN-71. Firma posiada także certyfikat ISO 9001 i ISO 14001.

Czytaj więcej
OT017
6 Przedmioty

Specyficzne kody

ean13
5011863101044
0
0