50120

Drewniany edukacyjny labirynt - przeplatanka, VIGA

109,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 10 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 10 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 2,00 zł.


Opis produktu

Labirynt przestrzenny, przeplatanka ze sznurkiem do ciągnięcia to wielofunkcyjna zabawka. Labirynt zapewni Twojemu dziecku wielogodzinną zabawę pełną atrakcji. Na metalowych kolorowych prętach umieszczone są piękne drewniane postacie takie jak motylek, ślimaczek, biedronka, które dziecko może przesuwać w dowolny sposób, ćwicząc przy tym precyzję ruchów palców i dłoni. Dodatkowo podstawa zabawki to łąka na której znajduje się mała farmerka wraz ze swoim kompanem – pieskiem. Wszystkie postacie umieszczone są na kołach zębatych – które można dowolnie konfigurować. Labirynt po którym można przesuwać figurki biedronki i słoneczka, jest bardzo interesującym zajęciem dla malucha.

Maluszek z pewnością ucieszy się z nowego kompana pierwszych spacerów. Zabawka wspomaga rozwój motoryczny, koordynację ręka-oko, zachęca do większej aktywności fizycznej, pobudza wyobraźnię.


Wymiary opakowania: 20 x 20 x 26 cm.

Wiek: od 2 lat.

Opinie

Napisz opinię

Drewniany edukacyjny labirynt - przeplatanka, VIGA

Drewniany edukacyjny labirynt - przeplatanka, VIGA

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: