.

Jednorożec na kiju Jabadabado

Koń na kiju Jabadabado

189,00 zł
Brutto
Ilość
Add to Wishlist

Ten pluszowy koń na kiju to doskonała postać do organizacji różnych przedstawień teatralnych i zabaw kreatywnych. Zabawka na kiju dla dziecka często zabiera głos podczas tych przedstawień. Dzięki temu, najmłodsi poznają nowe słowa i uczą się je poprawnie artykułować. Brązowo-biały koń na kiju został dokładnie dopracowany. Ta przepiękna maskotka na drewnianym kiju na pewno spodoba się dzieciom.

Stworzenie teatrzyku to zadanie bardzo angażujące i kreatywne. Aby zorganizować porządne przedstawienie potrzebne będą pacynki, kukiełki oraz koń na kiju. Koń na kiju to postać z wielu bajek, uwielbianych przez dzieci. Nie może go więc w przedstawieniu zabraknąć. Ta zabawka na kiju dla dziecka została wykonana bardzo szczegółowo.  Ten koń na kiju spełnia więc wszystkie dziecięce wymagania. Organizacja teatrzyku samodzielnie lub w grupie uczy kreatywności, rozwija wyobraźnię i umiejętności twórcze. Każde przedstawienie potrzebuje przecież oprawy, scenografii, akcesoriów i sceny! Wszystkie dzieci zaangażują się w taką zabawę. Przedstawienie może polegać na odegraniu bajkowych scen lub zupełnie nowego scenariusza. Tworzenie scenariuszy, a w przypadku starszych dzieci również ich spisywanie, świetnie wpływa na rozwój każdego dziecka. Koń na kiju jest zwierzakiem koniecznym, w każdej bajkowej historii. 

Pluszowy koń na kiju świetnie zachęca dzieci do aktywności fizycznej, idealny do wyścigów, podskoków i często wykorzystywany do ćwiczeń logopedycznych. Z łatwością stanie się najlepszym przyjacielem Twojego dziecka.

Wymiary: 97 x 13 x 97 cm

Wiek: 3 +

Jabadabado to szwedzka firma istniejąca na rynku od 1993 roku specjalizująca się w projektowaniu i produkcji zabawek drewnianych, elementów wyposażenia pokoi dziecięcych. Wszystkie produkty Jabadabado cechuje oryginalny design, piękna kolorystyka i niezwykle staranne wykonanie. Wszystkie zabawki marki Jabadabado stworzone są z myślą o dzieciach i pobudzają do kreatywnej zabawy.

Czytaj więcej
H14052
48 Przedmioty

Specyficzne kody

ean13
7332599140526
SKARBONKA pingwin JABADABADO
Obecnie brak na stanie
Add to Wishlist
44,90 zł
Add to Wishlist
Food truck - furgonetka z jedzeniem, JABADABADO Food truck - furgonetka z jedzeniem, JABADABADO
Add to Wishlist
Łowienie rybek- gra zręcznościowa Jabadabado Łowienie rybek- gra zręcznościowa Jabadabado
Add to Wishlist
Zwierzęta safari z półeczką  JABADABADO Zwierzęta safari z półeczką  JABADABADO
-10,00 zł
Add to Wishlist
139,00 zł -10,00 zł 129,00 zł
Add to Wishlist
Magiczna piłka aktywności, srebrna Jabadabado Magiczna piłka aktywności, srebrna Jabadabado
Add to Wishlist
Drewniany pociąg z klockami srebrny Jabadabado Drewniany pociąg z klockami srebrny Jabadabado
Add to Wishlist
Tor safari Jabadabado Tor safari Jabadabado
Add to Wishlist
Koń na biegunach Jabadabado Koń na biegunach Jabadabado
Add to Wishlist
599,00 zł
Add to Wishlist
0
0