Drewniane MEMO DOTYKOWE W WORECZKU GOKI Zobacz większe

59004

Drewniane MEMO DOTYKOWE W WORECZKU GOKI

Oczekiwanie na dostawę
129,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 12 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 12 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 2,40 zł.


Opis produktu

Drewniane MEMO dotykowe to świetna gra edukacyjna na długie,  jesienne popołudnia, idealna do wyposażenia sal przedszkolnych lub placówek oświatowych. Gra polega na tym, by bez podglądania, a jedynie przy pomocy dotyku, spośród 32 drewnianych krążków znaleźć i dopasować do siebie te o identycznej powierzchni. Wnętrze krążków wykonano z materiałów o różnej fakturze.  Gracz wkłada więc rękę do worka i wyławia 1 krążek. Kiedy już to zrobi, wkłada rękę po raz drugi i spośród tych, które w worku pozostały (bez patrzenia, posługując się jedynie zmysłem dotyku) wybiera drugi do pary o dokładnie takiej samej strukturze materiału). Wygrywa ta osoba, która zbierze najwięcej par.

Układanka idealnie nadaje się do rozwijania pamięci i doskonalenia zmysłu dotyku u dzieci. Krążki można przechowywać w dołączonym do zestawu poręcznym, bawełnianym worku.

Zestaw zawiera 16 par drewnianych klocków i bawełniany woreczek. Wymiary klocka: śr. 4 cm

Produkt dopuszczony do obrotu w UE zgodnie z posiadanym certyfikatem CE oraz zgodnością z normą EN-71. Produkt objęty rękojmią za wady.

Średnica krążka - 4 cm, wysokość - 2 cm

Wiek: 3+

Metoda Marii Montessori

Opinie

Napisz opinię

Drewniane MEMO DOTYKOWE W WORECZKU GOKI

Drewniane MEMO DOTYKOWE W WORECZKU GOKI

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: