.

  • Obecnie brak na stanie

Drewniane trójkątne centrum edukacyjne Bigjigs

Trójkątne cetrum edukacyjne posiada z jednej strony kolorowe liczydło, z drugiej czarną tablicę do rysowania z trzeciej obracane klocki z literkami i postaciami zwierząt. Dodatkowo dwa pozostałe boki posiadają sorter z liczbami i zwierzętami. Ta wspaniała, drewniana zabawka doskonale zachęca do nauki poprzez zabawę, wzbogacając doświadczenia edukacyjne dziecka.

179,00 zł
Brutto
Ilość
Add to Wishlist
Obecnie brak na stanie

Trójkątne centrum edukacyjne posiada z jednej strony kolorowe liczydło, z drugiej czarną tablicę do rysowania z trzeciej obracane klocki z literkami i postaciami zwierząt. Dodatkowo dwa pozostałe boki posiadają sorter z liczbami i zwierzętami. Ta wspaniała, drewniana zabawka doskonale zachęca do nauki poprzez zabawę, wzbogacając doświadczenia edukacyjne dziecka, rozwijając jego zdolności manualne. 

Zestaw jest idealną zabawką edukacyjną dla dzieci powyżej 1-go roku życia. Urocze centrum edukacyjne w pięknej stonowanej kolorystyce, idealnie sprawdzi się jako wyposażenie żłobka i przedszkola. 

Wymiary zabawki : 30 X 26 CM
Zabawki firmy Bigjigs spełniają wszelkie wymogi dotyczące bezpieczeństwa. Wykonane są z nietoksycznych i bezpiecznych materiałów.

Bigjigs Toys to angielska marka, która ma w swoim asortymencie ponad 1500 produktów.

Są to między innymi wysokiej jakości zabawki drewniane, gry dla dzieci, upominki, kolejki drewniane, zabawki edukacyjne i kreatywne. Wszystkie artykuły Bigjigs Toys spełniają walory edukacyjne.

Wykorzystywane w procesie produkcji materiały to głównie drewno kauczukowe i lipowe, a do pokrycia artykułów używane są wyłącznie nietoksyczne farby i lakiery. Opakowania zabawek pochodzą w 100% z materiałów z recyklingu. Wszystkie zabawki Bigjigs Toys spełniają normy EN-71 i posiadają odpowiednie oznaczenia CE.

Czytaj więcej
33028

Specyficzne kody

ean13
691621810286
0
0