.

Wyścigi dinozaurów! Dinosaur race Orchard Toys

Wyścigi dinozaurów - to dynamiczna gra wspierająca zdolności matematyczne, dzięki niej liczenie i dopasowanie staje się przyjemnością. Gra rozwija u dzieci funkcje społeczne, uczy współdziałania w grupie, oczekiwania na swoją kolej. Wszyscy gotowi? Do startu - START zacznij grać już dziś, zdobywaj medale na podium i ucz się bawiąc!

69,90 zł
Brutto
Ilość
Add to Wishlist
Ostatnie sztuki w magazynie

Wyścigi dinozaurów - to dynamiczna gra wspierająca zdolności matematyczne, dzięki niej liczenie i dopasowanie staje się przyjemnością. Gra rozwija u dzieci funkcje społeczne, uczy współdziałania w grupie, oczekiwania na swoją kolej. Wszyscy gotowi? Do startu - START zacznij grać już dziś, zdobywaj błyszczące medale na podium i ucz się bawiąc!


Ta emocjonująca gra:

- pobudza dzieci to tworzenia własnych opowieści,

- rozbudza instynkt rywalizacji,

-rozwija zdolności matematyczne.

W zestawie:

-1 tarcza losująca, 16 dwustronnych kart z dinozaurami, 12 kart medali (4 złote, 4 srebrne i 4 brązowe), 1 plansza puzzle z bieżnią lekkoatletyczną, 4 figurki dinozaurów, 4 podstawki do figurek, 1 podium.

Gra przeznaczona dla dzieci w wieku: 3-10 lat i dla 2-4 graczy.

Orchard Toys to wiodący producent puzzli dla dzieci i gier edukacyjnych skierowanych dla dzieci w wieku od 18 miesięcy do 12 lat. Produkty Orchard Toys są projektowane zgodnie z zasadą „nauka poprzez zabawę”. Charakteryzują się innowacyjnym projektem, wytrzymałością, wysoką jakością i celami edukacyjnymi. Wszystkie tektury używane do produkcji gier, puzzli i opakowań pochodzą w 100% z recyklingu. Natomiast papier użyty jako okładka pochodzi z tzw. lasów zrównoważonych, produkowany jest w Wielkiej Brytanii i pokryty lakierem na bazie wody. Ścisłe, ciągłe kontrole jakości zapewniają, że cała produkcja w firmie Orchard Toys nawet wykracza poza wymagane normy, a standardy jakości podlegają stałemu monitoringowi. Wszystkie produkty oznaczone są Europejskim Standardem bezpieczeństwa EN-71. Firma posiada także certyfikat ISO 9001 i ISO 14001.

Czytaj więcej
OT086
1 Przedmiot

Specyficzne kody

ean13
5011863101679
lotto lotto
Add to Wishlist
53,90 zł
Add to Wishlist
Tor wyścigowy Jabadabado Tor wyścigowy Jabadabado
Add to Wishlist
Drewniane kosmetyki -kosmetyczka Jabadabado Drewniane kosmetyki -kosmetyczka Jabadabado
Add to Wishlist
Drewniane MEMO DOTYKOWE W WORECZKU GOKI
Add to Wishlist
0
0