.

Dizzy Donkey - Zakręcone Osły Orchard Toys

54,90 zł
Brutto
Ilość
Add to Wishlist
Ostatnie sztuki w magazynie

Dizzy Donkey – Zakręcone Osły zabawna gra typu kalambury brytyjskiej marki Orchard Toys. Znudzona owieczka grająca na gitarze? Głodny pirat wchodzący po drabinie? Czy może szczęśliwy pingwin jadący na motorze? Potrafisz odtworzyć te role? Pokaż co potrafisz!

Ta niezwykle dynamiczna gra, rozbawi do łez! Aż czterdzieści postaci od odegrania, dwadzieścia czynności i tyle samo emocji. Zakręcony osiołek trochę namiesza w tej zabawie – ale tylko po to, by dojść do celu!

W zestawie:

- 45 kart

- plansza do gry

- figurka osła

-instrukcja

Wiek: 5+

Liczba graczy : 2-4

Orchard Toys to wiodący producent puzzli dla dzieci i gier edukacyjnych skierowanych dla dzieci w wieku od 18 miesięcy do 12 lat. Produkty Orchard Toys są projektowane zgodnie z zasadą „nauka poprzez zabawę”. Charakteryzują się innowacyjnym projektem, wytrzymałością, wysoką jakością i celami edukacyjnymi. Wszystkie tektury używane do produkcji gier, puzzli i opakowań pochodzą w 100% z recyklingu. Natomiast papier użyty jako okładka pochodzi z tzw. lasów zrównoważonych, produkowany jest w Wielkiej Brytanii i pokryty lakierem na bazie wody. Ścisłe, ciągłe kontrole jakości zapewniają, że cała produkcja w firmie Orchard Toys nawet wykracza poza wymagane normy, a standardy jakości podlegają stałemu monitoringowi. Wszystkie produkty oznaczone są Europejskim Standardem bezpieczeństwa EN-71. Firma posiada także certyfikat ISO 9001 i ISO 14001.

Czytaj więcej
OT106
3 Przedmioty

Specyficzne kody

ean13
5011863001825
Gra memory skarpetki Gra memory skarpetki
Obecnie brak na stanie
Magic spelling Magic spelling
Obecnie brak na stanie
Dopasuj i przeliteruj -match and spell gra Orchard Toys Dopasuj i przeliteruj -match and spell gra Orchard Toys
Obecnie brak na stanie
Obecnie brak na stanie
0
0