OT098

Matematyka Mamuta - Mammouth Maths, Orchard Toys

Oczekiwanie na dostawę
64,90 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 6 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 6 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,20 zł.


Opis produktu

Świetna gra matematyczna -która posiada dwa wariantu gry w zależności od poziomu graczy. Rozwiąż problemy matematyczne, aby zdobyć kamienne pierścienie na trąbie mamuta, a następnie ścigaj się z powrotem do jaskini żeby wygrać grę!

Zawartość

 -       1 składana plansza do gry

-       30 kart kamiennych pierścieni

-       1 kość - linijka z numerami

-       4 pionki jaskiniowców

-       4 podstawki pod postacie

-       4 dwuczęściowe mamuty

-       1 kostka

-       1 kartka piórka

-       1 pochodnia - wizjer

-       1 instrukcja 

Wiek: 5+

Liczba graczy: 2-4 

Orchard Toys to wiodący producent puzzli dla dzieci i gier edukacyjnych skierowanych dla dzieci w wieku od 18 miesięcy do 12 lat. Produkty Orchard Toys są projektowane zgodnie z zasadą „nauka poprzez zabawę”. Charakteryzują się innowacyjnym projektem, wytrzymałością, wysoką jakością i celami edukacyjnymi. Wszystkie tektury używane do produkcji gier, puzzli i opakowań pochodzą w 100% z recyklingu. Natomiast papier użyty jako okładka pochodzi z tzw. lasów zrównoważonych, produkowany jest w Wielkiej Brytanii i pokryty lakierem na bazie wody. Ścisłe, ciągłe kontrole jakości zapewniają, że cała produkcja w firmie Orchard Toys nawet wykracza poza wymagane normy, a standardy jakości podlegają stałemu monitoringowi. Wszystkie produkty oznaczone są Europejskim Standardem bezpieczeństwa EN-71. Firma posiada także certyfikat ISO 9001 i ISO 14001.

Opinie

Napisz opinię

Matematyka Mamuta - Mammouth Maths, Orchard Toys

Matematyka Mamuta - Mammouth Maths, Orchard Toys

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: