.

Alphabet Flashcards -alfabet fiszki do angielskiego Orchard Toys

Flashcards to 50 dużych, kolorowych i dwustronnych kart, które rozwijają umiejętność rozpoznawania wyrazów i czytania. W zestawie znajdują się karty z nazwami i wizerunkami liczebników, zabawek, jedzenia, itp. 

59,90 zł
Brutto
Ilość
Add to Wishlist
Ostatnie sztuki w magazynie

Alphabet Flashcards to 24 duże, kolorowe i dwustronne karty, które rozwijają umiejętność rozpoznawania liter, wyrazów i czytania. W zestawie znajdują się karty literami i z wizerunkami : zwierząt, przedmiotów codziennego użytku czy jedzenia. W zestawie stojąca składana tablica z alfabetem. Idealny pomysł do nauki alfabetu w języku angielskim, poznawania nowego słownictwa i ćwiczenia poznanych już wyrażeń. 


Alphabet Flashcards
to znakomita pomoc dla każdego nauczyciela języka angielskiego i gwarancja niezliczonych scenariuszy lekcji i możliwości zabawy. Przeznaczona dla dzieci powyżej trzeciego roku życia.

Wymiary kart: 12 na 17 cm.

Wiek: 3+

Orchard Toys to wiodący producent puzzli dla dzieci i gier edukacyjnych skierowanych dla dzieci w wieku od 18 miesięcy do 12 lat. Produkty Orchard Toys są projektowane zgodnie z zasadą „nauka poprzez zabawę”. Charakteryzują się innowacyjnym projektem, wytrzymałością, wysoką jakością i celami edukacyjnymi. Wszystkie tektury używane do produkcji gier, puzzli i opakowań pochodzą w 100% z recyklingu. Natomiast papier użyty jako okładka pochodzi z tzw. lasów zrównoważonych, produkowany jest w Wielkiej Brytanii i pokryty lakierem na bazie wody. Ścisłe, ciągłe kontrole jakości zapewniają, że cała produkcja w firmie Orchard Toys nawet wykracza poza wymagane normy, a standardy jakości podlegają stałemu monitoringowi. Wszystkie produkty oznaczone są Europejskim Standardem bezpieczeństwa EN-71. Firma posiada także certyfikat ISO 9001 i ISO 14001.

Czytaj więcej
OT024
3 Przedmioty

Specyficzne kody

ean13
5011863102317
0
0