.

First sounds Lotto - pierwsze dźwięki gra lotto Orchard Toys

First Sounds Lotto – pierwsze lotto dźwięki to kolejna propozycja dla najmłodszych graczy brytyjskiej marki Orchard Toys. Co to za dźwięk? Słyszysz?  Żaba, odkurzacz, suszarka a może gitara? Czy potrafisz odgadnąć wszystkie?

First Sound Lotto to uwielbiana przez dzieci gra typu memory, w zestawie również sześcioelementowe puzzle do ułożenia. Zabawa polega na naśladowaniu i dopasowaniu dźwięków. Jeśli chcecie możecie skorzystać z aplikacji!

W zestawie:

- cztery plansze do gry

- 24 karty dźwięków do odtworzenia

- sześcioelementowe puzzle

-instrukcja

Wiek: 2+

Liczba graczy : 2-4

Orchard Toys to wiodący producent puzzli dla dzieci i gier edukacyjnych skierowanych dla dzieci w wieku od 18 miesięcy do 12 lat. Produkty Orchard Toys są projektowane zgodnie z zasadą „nauka poprzez zabawę”. Charakteryzują się innowacyjnym projektem, wytrzymałością, wysoką jakością i celami edukacyjnymi. Wszystkie tektury używane do produkcji gier, puzzli i opakowań pochodzą w 100% z recyklingu. Natomiast papier użyty jako okładka pochodzi z tzw. lasów zrównoważonych, produkowany jest w Wielkiej Brytanii i pokryty lakierem na bazie wody. Ścisłe, ciągłe kontrole jakości zapewniają, że cała produkcja w firmie Orchard Toys nawet wykracza poza wymagane normy, a standardy jakości podlegają stałemu monitoringowi. Wszystkie produkty oznaczone są Europejskim Standardem bezpieczeństwa EN-71. Firma posiada także certyfikat ISO 9001 i ISO 14001.

54,90 zł
Brutto
Ilość
Add to Wishlist
Ostatnie sztuki w magazynie

Czytaj więcej
OT100
3 Przedmioty

Specyficzne kody

ean13
5011863000934
0
0