.

  • Obecnie brak na stanie

First sounds Lotto - pierwsze dźwięki gra lotto Orchard Toys

First Sounds Lotto – pierwsze lotto dźwięki to kolejna propozycja dla najmłodszych graczy brytyjskiej marki Orchard Toys. Co to za dźwięk? Słyszysz?  Żaba, odkurzacz, suszarka a może gitara? Czy potrafisz odgadnąć wszystkie?

First Sound Lotto to uwielbiana przez dzieci gra typu memory, w zestawie również sześcioelementowe puzzle do ułożenia. Zabawa polega na naśladowaniu i dopasowaniu dźwięków. Jeśli chcecie możecie skorzystać z aplikacji!

W zestawie:

- cztery plansze do gry

- 24 karty dźwięków do odtworzenia

- sześcioelementowe puzzle

-instrukcja

Wiek: 2+

Liczba graczy : 2-4

Orchard Toys to wiodący producent puzzli dla dzieci i gier edukacyjnych skierowanych dla dzieci w wieku od 18 miesięcy do 12 lat. Produkty Orchard Toys są projektowane zgodnie z zasadą „nauka poprzez zabawę”. Charakteryzują się innowacyjnym projektem, wytrzymałością, wysoką jakością i celami edukacyjnymi. Wszystkie tektury używane do produkcji gier, puzzli i opakowań pochodzą w 100% z recyklingu. Natomiast papier użyty jako okładka pochodzi z tzw. lasów zrównoważonych, produkowany jest w Wielkiej Brytanii i pokryty lakierem na bazie wody. Ścisłe, ciągłe kontrole jakości zapewniają, że cała produkcja w firmie Orchard Toys nawet wykracza poza wymagane normy, a standardy jakości podlegają stałemu monitoringowi. Wszystkie produkty oznaczone są Europejskim Standardem bezpieczeństwa EN-71. Firma posiada także certyfikat ISO 9001 i ISO 14001.

54,90 zł
Brutto
Ilość
Add to Wishlist
Obecnie brak na stanie

Czytaj więcej
OT100

Specyficzne kody

ean13
5011863000934
Gra memory skarpetki Gra memory skarpetki
Obecnie brak na stanie
Magic spelling Magic spelling
Obecnie brak na stanie
Dopasuj i przeliteruj -match and spell gra Orchard Toys Dopasuj i przeliteruj -match and spell gra Orchard Toys
Obecnie brak na stanie
Obecnie brak na stanie
0
0