DJ08779

Origami dla dzieci - łódki, Djeco

42,90 zł

The minimum purchase order quantity for the product is 2

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 4 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 4 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,80 zł.


Opis produktu

Origami Pływające łódki od firmy Djeco to świetna kreatywna zabawa dla każdego małego fana morskich opowieści. W opakowaniu znajdują się arkusze kolorowego papieru, z którego można złożyć łódki i ozdobić kolorowymi naklejkami. Tan zestaw daje możliwość nie ograniczonej zabawy. Po wykonaniu łódek z różnymi postaciami, dzieci mogą się nimi bawić i tworzyć wspaniałe historyjki. 

Firma Djeco powstała w 1954 roku i już od tego czasu wyprodukowała ok. 3000 produktów m.in. zestawy artystyczne, puzzle, gry, zabawki edukacyjne, art. dekoracyjne. Wszystkie zabawki cechuje piękny design, oryginalność i staranność wykonania z bezpiecznych i ekologicznych materiałów. Zabawki od marki Djeco to świetny wybór dla dzieci w wieku od 3 miesięcy do 15 lat ponieważ świetnie wspierają dziecko w rozwijaniu wyobraźni i kreatywności dając przy tym niezwykłą radość z zabawy.

 

Opinie

Napisz opinię

Origami dla dzieci - łódki, Djeco

Origami dla dzieci - łódki, Djeco

Produkty powiązane

24 innych produktów w tej samej kategorii: