.

Kategoria

  Kategoria: KSIĄŻKI I POMOCE NAUKOWE

  Aktywne filtry

  Myślanki o Piratach Myślanki o Piratach
  23,00 zł
  Add to Wishlist
  Mon Petit Art - Moje zielone miasto Mon Petit Art - Moje zielone miasto
  83,00 zł
  Add to Wishlist
  Kurt i ryba
  24,90 zł
  Add to Wishlist
  Mamoko 3000
  32,00 zł
  Add to Wishlist
  D.O.M.E.K D.O.M.E.K
  -12%
  42,00 zł -12% 36,96 zł
  Add to Wishlist
  Gadu Gadu , kwa kwa Gadu Gadu , kwa kwa
  -12%
  29,40 zł -12% 25,87 zł
  Add to Wishlist
  Scratch, Magnetyczne Cyferki Safari Scratch, Magnetyczne Cyferki Safari
  39,99 zł
  Add to Wishlist
  Scratch, Magnetyczne Cyferki Safari Scratch, Magnetyczne Cyferki Safari
  39,99 zł
  Add to Wishlist
  Drewniane MEMO DOTYKOWE W WORECZKU GOKI
  149,00 zł
  Add to Wishlist
  MÓJ PIERWSZY KALENDARZ, PLAN TOYS
  89,00 zł
  Add to Wishlist
  Drewniana Tablica Alfabet Nauka Angielskiego Zegar Liczydło Viga Drewniana Tablica Alfabet Nauka Angielskiego Zegar Liczydło Viga
  69,90 zł
  Add to Wishlist
  Zegar do nauki Zegar do nauki
  44,90 zł
  Add to Wishlist
  23,00 zł

  W Myślankach o Piratach dzieci bawią się w obserwatorów, poszukiwaczy skarbów, geografów, nurków, rysowników i malarzy. Przeżywają pirackie...

  83,00 zł

  Kreatywny zestaw do tworzenia kolorowej, dwustronnej scenografii do zabawy ' to moje miasto'. Możemy rozkładać na wiele sposobów, zamykać i...

  24,90 zł

  Kurt jest kierowcą wózka widłowego. Codziennie jeździ po nabrzeżu i podnosi skrzynie ważące ponad 1000 kilo. Kurt ma...

  32,00 zł

  Trzeci tom bestsellerowej serii o miasteczku Mamoko. Tym razem pełna szczegółów obrazkowa opowieść przenosi nas w przyszłość.

  36,96 zł 42,00 zł

  Pomysłowa i zabawna książka, z której młodzi czytelnicy dowiedzą się, jak bardzo różne mogą być ludzkie domy i jak...

  25,87 zł 29,40 zł

   Nowa książka autorów "Kupy" i "Robali"! O czym śpiewają ptaki? Jak jest "orzeł" po koczkodańsku? Co można powiedzieć zapachem?

  KSIĄŻKI I POMOCE NAUKOWE

  Książki i pomoce naukowe

  Edukacja poprzez zabawę to najlepsza forma nauki. W tym celu będą potrzebne niezbędne pomoce edukacyjne. Tablica, książka edukacyjna, czy gra, świetnie nadają się do wspólnej nauki, zarówno w przedszkolach, w szkołach, jak i w domu. Przykładowo książka “Domy”, w której młodzi ludzie mogą dowiedzieć się, jak różnorodne pod kątem architektury może być budownictwo domowe. Przystępne opisy i piękna grafika z pewnością spodoba się młodszym i starszym dzieciom. Tego typu książki znajdą Państwo w naszym asortymencie, a także inne pomoce edukacyjne.

  Książki edukacyjne dla dzieci w sklepie Trendysmyk

  Książki naukowe wcale nie muszą być nudne i trudne do przyswojenia. Warto sięgnąć po kolorowe i pełne humoru książki edukacyjne, które oferujemy w naszym sklepie. Takie pozycje, jak “Gadu Gadu”, czy “Kwa kwa” to zabawne zwierzęce rozmówki, które przypadną do gustu zwłaszcza młodszym dzieciom. Książki edukacyjne dla 4 latków natomiast, to nie tylko podręczniki przedszkolne, ale również opowieści, które przemycają aspekt edukacyjny. Taką książką jest “Kurt i Ryba”, która opowiada historię Kurta operatora wózka widłowego. Poznajemy tam jego rodzinę, oraz pracę i codzienne życie, a także niezwykłą przygodę, która go spotkała. Nieocenione jest, ile może dać odpowiednia książka edukacyjna dla dzieci. Zachęcamy do zapoznania się z pełną naszą ofertą książek i pomocy dydaktycznych.

  Pomoce edukacyjne dla dzieci w sklepie Trendysmyk

  Zdarza się, że same książki nie wystarczą i trzeba sięgnąć po pomoce dydaktyczne dla dzieci, takie jak drewniana tablica edukacyjna 3 w 1 firmy Viga. Pomoże w nauce liter, słów, a także liczenia. Ta niezwykła tablica to obowiązkowy gadżet każdego przedszkolaka. W sklepie posiadamy różne pomoce naukowe, które rozwijają wszelkie umiejętności każdego dziecka. Świetnym pomysłem na naukę alfabetu są również Scratch magnetyczne cyferki miasto, które pozwalają na ułożenie liter alfabetu, ale także stworzenie obrazka miasta. Można z powodzeniem bawić się nimi na tablicy magnetycznej lub na lodówce. Często pomoce edukacyjne dla dzieci są niezbędne w nauce, zwłaszcza w przypadku opornych uczniów. Dlatego warto sięgnąć po drewniany kalendarz Plan Toys, który nauczy dziecko pór roku, a także czytania godziny. Z pomocą tablicy można też uczyć się miesięcy, a wygodny suwak pozwoli na naukę pogody.

  Pomoce dydaktyczne dla dzieci - nauka w formie zabawy

  W sklepie posiadamy różnorodne i ciekawe pomoce dla pierwszoklasisty, które wprowadzą go w świat nauki. Edukacja poprzez zabawę to najlepsza metoda na przyswojenie nowej wiedzy. Ważne jest też urozmaicenie dziecku czasu na naukę. Świetnym pomysłem są książki edukacyjne pełne ciekawych bohaterów i pięknych ilustracji. Książka edukacyjna dla dzieci to często po prostu opowiadanie z morałem, dlatego dziecko łatwiej przyswaja naukę z niej płynącą. Pomoce edukacyjne dla dzieci to często też gadżety, które ułatwiają zwizualizowanie sobie pewnych pojęć. Taką pomocą jest na przykład drewniany zegar edukacyjny od Bigjigs. Nauka godziny często bywa trudna, z zegarem BigJigs będzie ona przyjemna i prosta. Kolorowy zegar na pewno spodoba się maluchom, jak i starszakom.

  Pomoce edukacyjne dla młodszych dzieci

  Maluchy również mogą liczyć na atrakcyjne pomoce dydaktyczne dla dzieci. Sensoryczna tablica Słoń, Viga, to świetna okazja do rozwoju zmysłów, ale także poznania wielu mechanizmów. Dzieci wprost uwielbiają dynamiczne elementy, którymi mogą się bawić za pomocą dotyku. Dlatego też tablice sensoryczne to doskonała rozrywka dla małych dzieci. Rozwijają one motorykę i sensorykę, dzięki czemu dziecko lepiej się rozwija. Można je uznać za najlepsze pomoce terapeutyczne. Sklep oferuje różnorodne pomoce dydaktyczne tego typu dla maluchów. W nauce można również użyć książki edukacyjne dla dzieci. Czytanie dzieciom od najmłodszych lat sprawia, że lepiej się rozwijają, ponieważ pobudza się ich wyobraźnia. Przystępne obrazki sprawią, że dziecko szybciej połączy np. zwierzę, z dźwiękiem, który wydaje. W naszym sklepie posiadamy różne pomoce dydaktyczne dla dzieci, dlatego zachęcamy do zapoznania się z prezentowaną ofertą. 

  Książki edukacyjne dla rodziców i nauczycieli

  Pomoce dydaktyczne można wykorzystać nie tylko w domu, ale także w przedszkolu i w szkole. Tablice, czy drewniane zabawki to świetne pomoce naukowe dla przedszkolaków. Drewniane patyczki do nauki liczenia możemy wykorzystać na lekcjach matematyki, zwłaszcza na początkowym etapie nauki. Dziecku łatwiej będzie wyobrazić sobie liczby, a następne nauczyć się podstawowych działań. Pomoce szkolne dla dzieci, takie jak tablica wolnostojąca kredowa, pozwolą na wygodną naukę, a ogromne okno do malowania urozmaici lekcje plastyki. Książka edukacyjna dla 4 latka pozwoli na pobudzenie wyobraźni małego dziecka, co z pewnością zaowocuje w przyszłości i sprawi, że dziecko lepiej będzie się uczyć. Nasz sklep z pomocami dydaktycznymi posiada bogatą ofertę zarówno dla rodziców, jak i dla nauczycieli. Jeśli zainteresowały Cię książki i pomoce naukowe dla dzieci, które możesz kupić w naszym sklepie internetowym, sprawdź też gry dla małych dzieci oraz zabawki edukacyjne.

  rozwiń więcej >
  0
  0