.

Kategoria

  Kategoria: KSIĄŻKI I POMOCE NAUKOWE

  Aktywne filtry

  Sale -20,00 zł
  229,00 zł -20,00 zł 209,00 zł
  Add to Wishlist
  Sale -20,00 zł
  229,00 zł -20,00 zł 209,00 zł
  Add to Wishlist
  134,90 zł
  Add to Wishlist
  Mega jajko dinozaura, Buki Mega jajko dinozaura, Buki
  119,00 zł
  Add to Wishlist
  129,00 zł
  Add to Wishlist
  Tablica edukacyjna - nauka liczenia na palcach, Masterkidz Tablica edukacyjna - nauka liczenia na palcach, Masterkidz
  -10,00 zł
  869,00 zł -10,00 zł 859,00 zł
  Add to Wishlist
  Tablica edukacyjna - Cykl życia pszczoły, Masterkidz Tablica edukacyjna - Cykl życia pszczoły, Masterkidz
  869,00 zł
  Add to Wishlist
  Tablica edukacyjna - Cykl życia rośliny, Masterkidz Tablica edukacyjna - Cykl życia rośliny, Masterkidz
  869,00 zł
  Add to Wishlist
  Tablica edukacyjna - Cykl życia ryby, Masterkidz Tablica edukacyjna - Cykl życia ryby, Masterkidz
  869,00 zł
  Add to Wishlist
  Tablica edukacyjna - temperatura, Masterkidz Tablica edukacyjna - temperatura, Masterkidz
  869,00 zł
  Add to Wishlist
  Tablica edukacyjna - Koordynacja rąk, Masterkidz Tablica edukacyjna - Koordynacja rąk, Masterkidz
  869,00 zł
  Add to Wishlist
  Tablica edukacyjna - Cykl życia żaby, Masterkidz Tablica edukacyjna - Cykl życia żaby, Masterkidz
  869,00 zł
  Add to Wishlist

  KSIĄŻKI I POMOCE NAUKOWE

  Książki i pomoce naukowe

  Edukacja poprzez zabawę to najlepsza forma nauki. W tym celu będą potrzebne niezbędne pomoce edukacyjne. Tablica, książka edukacyjna, czy gra, świetnie nadają się do wspólnej nauki, zarówno w przedszkolach, w szkołach, jak i w domu. Przykładowo książka “Domy”, w której młodzi ludzie mogą dowiedzieć się, jak różnorodne pod kątem architektury może być budownictwo domowe. Przystępne opisy i piękna grafika z pewnością spodoba się młodszym i starszym dzieciom. Tego typu książki znajdą Państwo w naszym asortymencie, a także inne pomoce edukacyjne.

  Książki edukacyjne dla dzieci w sklepie Trendysmyk

  Książki naukowe wcale nie muszą być nudne i trudne do przyswojenia. Warto sięgnąć po kolorowe i pełne humoru książki edukacyjne, które oferujemy w naszym sklepie. Takie pozycje, jak “Gadu Gadu”, czy “Kwa kwa” to zabawne zwierzęce rozmówki, które przypadną do gustu zwłaszcza młodszym dzieciom. Książki edukacyjne dla 4 latków natomiast, to nie tylko podręczniki przedszkolne, ale również opowieści, które przemycają aspekt edukacyjny. Taką książką jest “Kurt i Ryba”, która opowiada historię Kurta operatora wózka widłowego. Poznajemy tam jego rodzinę, oraz pracę i codzienne życie, a także niezwykłą przygodę, która go spotkała. Nieocenione jest, ile może dać odpowiednia książka edukacyjna dla dzieci. Zachęcamy do zapoznania się z pełną naszą ofertą książek i pomocy dydaktycznych.

  Pomoce edukacyjne dla dzieci w sklepie Trendysmyk

  Zdarza się, że same książki nie wystarczą i trzeba sięgnąć po pomoce dydaktyczne dla dzieci, takie jak drewniana tablica edukacyjna 3 w 1 firmy Viga. Pomoże w nauce liter, słów, a także liczenia. Ta niezwykła tablica to obowiązkowy gadżet każdego przedszkolaka. W sklepie posiadamy różne pomoce naukowe, które rozwijają wszelkie umiejętności każdego dziecka. Świetnym pomysłem na naukę alfabetu są również Scratch magnetyczne cyferki miasto, które pozwalają na ułożenie liter alfabetu, ale także stworzenie obrazka miasta. Można z powodzeniem bawić się nimi na tablicy magnetycznej lub na lodówce. Często pomoce edukacyjne dla dzieci są niezbędne w nauce, zwłaszcza w przypadku opornych uczniów. Dlatego warto sięgnąć po drewniany kalendarz Plan Toys, który nauczy dziecko pór roku, a także czytania godziny. Z pomocą tablicy można też uczyć się miesięcy, a wygodny suwak pozwoli na naukę pogody.

  Pomoce dydaktyczne dla dzieci - nauka w formie zabawy

  W sklepie posiadamy różnorodne i ciekawe pomoce dla pierwszoklasisty, które wprowadzą go w świat nauki. Edukacja poprzez zabawę to najlepsza metoda na przyswojenie nowej wiedzy. Ważne jest też urozmaicenie dziecku czasu na naukę. Świetnym pomysłem są książki edukacyjne pełne ciekawych bohaterów i pięknych ilustracji. Książka edukacyjna dla dzieci to często po prostu opowiadanie z morałem, dlatego dziecko łatwiej przyswaja naukę z niej płynącą. Pomoce edukacyjne dla dzieci to często też gadżety, które ułatwiają zwizualizowanie sobie pewnych pojęć. Taką pomocą jest na przykład drewniany zegar edukacyjny od Bigjigs. Nauka godziny często bywa trudna, z zegarem BigJigs będzie ona przyjemna i prosta. Kolorowy zegar na pewno spodoba się maluchom, jak i starszakom.

  Pomoce edukacyjne dla młodszych dzieci

  Maluchy również mogą liczyć na atrakcyjne pomoce dydaktyczne dla dzieci. Sensoryczna tablica Słoń, Viga, to świetna okazja do rozwoju zmysłów, ale także poznania wielu mechanizmów. Dzieci wprost uwielbiają dynamiczne elementy, którymi mogą się bawić za pomocą dotyku. Dlatego też tablice sensoryczne to doskonała rozrywka dla małych dzieci. Rozwijają one motorykę i sensorykę, dzięki czemu dziecko lepiej się rozwija. Można je uznać za najlepsze pomoce terapeutyczne. Sklep oferuje różnorodne pomoce dydaktyczne tego typu dla maluchów. W nauce można również użyć książki edukacyjne dla dzieci. Czytanie dzieciom od najmłodszych lat sprawia, że lepiej się rozwijają, ponieważ pobudza się ich wyobraźnia. Przystępne obrazki sprawią, że dziecko szybciej połączy np. zwierzę, z dźwiękiem, który wydaje. W naszym sklepie posiadamy różne pomoce dydaktyczne dla dzieci, dlatego zachęcamy do zapoznania się z prezentowaną ofertą. 

  Książki edukacyjne dla rodziców i nauczycieli

  Pomoce dydaktyczne można wykorzystać nie tylko w domu, ale także w przedszkolu i w szkole. Tablice, czy drewniane zabawki to świetne pomoce naukowe dla przedszkolaków. Drewniane patyczki do nauki liczenia możemy wykorzystać na lekcjach matematyki, zwłaszcza na początkowym etapie nauki. Dziecku łatwiej będzie wyobrazić sobie liczby, a następne nauczyć się podstawowych działań. Pomoce szkolne dla dzieci, takie jak tablica wolnostojąca kredowa, pozwolą na wygodną naukę, a ogromne okno do malowania urozmaici lekcje plastyki. Książka edukacyjna dla 4 latka pozwoli na pobudzenie wyobraźni małego dziecka, co z pewnością zaowocuje w przyszłości i sprawi, że dziecko lepiej będzie się uczyć. Nasz sklep z pomocami dydaktycznymi posiada bogatą ofertę zarówno dla rodziców, jak i dla nauczycieli. Jeśli zainteresowały Cię książki i pomoce naukowe dla dzieci, które możesz kupić w naszym sklepie internetowym, sprawdź też gry dla małych dzieci oraz zabawki edukacyjne.

  rozwiń więcej >
  0
  0