.

  • Obecnie brak na stanie

Dinosaur Lotto - Dinozaury gra lotto Orchard Toys

54,90 zł
Brutto
Ilość
Add to Wishlist
Obecnie brak na stanie

Dinosaur Lotto – zabawna gra lotto dla wielbicieli dinozaurów. Gra posiad a dwa warianty gry w zależności od wieku i wiedzy uczestników.

Spinozaur, tyranozaur czy pterodaktyl ?

Czy wiesz, które dinozaury były najdłuższe, najwyższe i najcięższe? Bo to, że były NAJ chyba nikt nie ma wątpliwości, prawda?

Wybierz wariant gry - dla starszych lub młodszych, rozłóż karty z dinozaurami obrazkiem do dołu i zaczynamy!
Kto jako pierwszy zidentyfikuje wszystkie dinozaury, wygrywa i opowiada! 
ZAGRAMY?

Wiek: 3+

Orchard Toys to wiodący producent puzzli dla dzieci i gier edukacyjnych skierowanych dla dzieci w wieku od 18 miesięcy do 12 lat. Produkty Orchard Toys są projektowane zgodnie z zasadą „nauka poprzez zabawę”. Charakteryzują się innowacyjnym projektem, wytrzymałością, wysoką jakością i celami edukacyjnymi. Wszystkie tektury używane do produkcji gier, puzzli i opakowań pochodzą w 100% z recyklingu. Natomiast papier użyty jako okładka pochodzi z tzw. lasów zrównoważonych, produkowany jest w Wielkiej Brytanii i pokryty lakierem na bazie wody. Ścisłe, ciągłe kontrole jakości zapewniają, że cała produkcja w firmie Orchard Toys nawet wykracza poza wymagane normy, a standardy jakości podlegają stałemu monitoringowi. Wszystkie produkty oznaczone są Europejskim Standardem bezpieczeństwa EN-71. Firma posiada także certyfikat ISO 9001 i ISO 14001.

Czytaj więcej
OT036

Specyficzne kody

ean13
5011863102997
Gra memory skarpetki Gra memory skarpetki
Obecnie brak na stanie
Magic spelling Magic spelling
Obecnie brak na stanie
Dopasuj i przeliteruj -match and spell gra Orchard Toys Dopasuj i przeliteruj -match and spell gra Orchard Toys
Obecnie brak na stanie
Obecnie brak na stanie
0
0